”Sanatla Geri Dönüştürme” İsimli Atölyemize Davetlisiniz.

Merhaba sanatseverler,

Size harika bir atölye hakkında bilgi vermek istiyoruz! Geri dönüştürülmüş malzemelerle yaratıcılık konusunda size farklı bir bakış açısı sunacak olan Sanatla Geri Dönüştürme Atölyesi’ne davetlisiniz.

Bu atölyede, geri dönüştürülebilen malzemeleri kullanarak çevre dostu ve sıra dışı ürünler oluşturmayı öğreneceksiniz. Atölyemizde öğreneceğiniz beceriler arasında malzeme seçimi, tasarım, kesme, yapıştırma ve boyama teknikleri yer almaktadır.

Atölyede her hafta bir ürün ele alınacaktır ve çalışma konusu haftalık olarak değişecektir. Her katılımcının, atölye konusu kapsamında dönüştürmek istediği atık ürünü getirmesi talep edilecektir. İlk aydan sonra her katılımcı dönüşüm için gerekli malzemeleri kendisi temin edecektir. (Örneğin; pet şişe, ip, teneke kutusu, karton kutu vb.)

Atölyemiz, Cuma veya Cumartesi günleri Iğdır Yeşilay Merkezinde gerçekleşecektir. Atölyenin gerçekleştirileceği gün katılımcılardan gelen talep ve başvuru yoğunluğuna göre belirlenecektir. Katılım ücretsizdir ve atölyede kullanılacak olan tüm malzemeler tarafımızdan temin edilecektir (geri dönüştürülecek ürünler hariç.) Yapmanız gereken tek şey atölye konusunu içeren atık ürününüzü alıp atölyemize katılım sağlamaktır.

Atölyemiz kapsamında başvurular gruplara ayrılacaktır. Her grubun 15 kişiden oluşması planlanmaktadır. Her grubun atölye çalışması 1 ay sürecektir. Atölyeye düzenli katılım zorunludur. 

Atölyemize herkesi bekliyoruz!”

Kontenjan sınırlıdır.

Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda lütfen gelecegeumutder@gmail.com adresinden bizlerle iletişim kurunuz.

Katılımınızı bekliyor, birlikte daha kapsayıcı bir dünya için adım atmaya davet ediyoruz!

Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ.

Son Başvuru Tarihi: 15 Şubat 2024 Saat: 17.00

Atölye Başlangıç Tarihi: 23 veya 24 Şubat 2024

Atölye Adresi: Konaklı, Doğubeyazıt Cd. Toki Sitesi No:310 D:H, 76000 Merkez/Iğdır Yeşilay Danışmanlık Merkezi